Všeobecná fakultní nemocnice
Obezita.cz
Domů » O nás » Redakce

Redakce

Mgr. Bc. Martina Kollerová

Mgr. Bc. Martina Kollerová Má dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu, strategického plánování marketingové komunikace a výzkumu trhu z různých komerčních i nekomerčních odvětví. Je absolventkou Fakulty managementu UK v Bratislavě a bakalářského oboru Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Aktuálně studuje navazující magisterský obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.


Ing. Bc. Ivana Pražanová

Ing. Bc. Ivana Pražanová Má dlouholeté zkušenosti v oblasti public relations, consumer services a řízení lidských zdrojů z nadnárodních korporací. Je absolventkou Fakulty potravinářské a biochemické technologie VŠCHT v Praze a bakalářského oboru Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Aktuálně studuje navazující magisterský obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.


Tiskové zprávy zasílejte na e-mail: obezitacz@gmail.com

Stálí přispěvatelé:

MUDr. Martin Matoulek, Ph.D.

MUDr. Martin Matoulek, Ph.D. Je odborným asistentem na 3. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Věnuje se převážně obezitologii, endokrinologii a tělovýchovnému lékařství. Je předsedou České společnosti tělovýchovného lékařství a členem výboru České obezitologické společnosti a předsedou VŠTJ MEDICINA PRAHA, o.s. – organizace, která zajišťuje pohybové programy pro různé skupiny pacientů.


Mgr. et Bc. Martina Daňková

Mgr. et Bc. Martina Daňková Vystudovala obor Nutriční terapeut na 1. LF KU v Praze, magisterský titul získala v navazujícím magisterském studiu v oboru Nutriční specialista na LF Masarykovy univerzity v Brně. Pracuje jako nutriční terapeutka na III. interní klinice VFN v Praze, a to na Klinice dětského a dorostového lékařství a spolupracuje s organizací VŠTJ MEDICINA PRAHA. V současné době studuje doktorské studium na 1. LF UK v Praze, obor Fyziologie a patofyziologie člověka.


Bc. Aneta Sadílková

Bc. Aneta Sadílková Nutriční terapeutka na 3. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a v Rekondičním centru VŠTJ Medicina Praha, o.s. Studentka navazujícího magisterského studia Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.


Mgr. et. Bc. Martina Dyrcová

Mgr. et. Bc. Martina Dyrcová Pracuje pro VŠTJ MEDICINA PRAHA, o.s., jako vedoucí Rekondičního centra na Gymnáziu Na Vítězné pláni, instruktorka pohybových aktivit v RC Salmovská a vedoucí individuálních a skupinových tříměsíčních redukčních kurzů. Vystudovala Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, bakalářský obor Regenerace a výživa ve sportu, magisterský obor Učitelství tělesné výchovy pro 2. st. ZŠ a SŠ. Je absolventkou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v oboru Nutriční terapeut.


Mgr. Sylva Fojtů

Mgr. Sylva Fojtů Vystudovala obor Fyzioterapie na Fakultě Tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. V současné době pracuje jako fyzioterapeutka na Poliklinice Modřany CODUM s.r.o. Praha. Spolupracuje s organizací VŠTJ MEDICINA PRAHA.


Strava Pohyb Léčba
Dny prevence

O nás

BMI kalkulačka

Partneři:

KalorickéTabulky.cz
EON